Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

charczenie głośnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • charczenie głośnika

    Korzystając z usług Autoryzowanego Serwisu ©koda Auto, masz pewność, że dostajesz najlepsze części, a Twoim samochodem zajmują się najwyższej klasy profesjonaliści.
    :diabelski_usmiech No more comments...
    Już raz byłem na "akcji wiosennej" czy jakoś tak... Nie. Dziękuję. Szukanie pieniędzy w pseudo-akcjach promocyjnych.

  • #2
    charczenie głośnika

    Witam!
    Ostatnimi czasy zaczął mi charczeć głośnik. Głośnik do wymiany czy może coś trzeba wyczyścić????
    Pozdrawiam
    Perfect Service by DobryGrześWawa
    Octavia 1,9 BXE 105 KM
    Uniden PC68XL+SIRIO AS-100

    Komentarz


    • #3
      pewnie uwaliles zawieszenie albo cos w tym stylu
      Radio: C90r+XDP210EQ
      Kable:Opt,Skyline,50 mm
      Wzm:XES M1+FP 1.800
      Glosniki: SUPREMO,CDM54,SQ6,Aliante

      Komentarz


      • #4
        tzn?
        Perfect Service by DobryGrześWawa
        Octavia 1,9 BXE 105 KM
        Uniden PC68XL+SIRIO AS-100

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez mizerd
          tzn?
          tzn. czeka Cię wymiana na nowy :diabelski_usmiech
          Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez mizerd
            Głośnik do wymiany czy może coś trzeba wyczyścić????
            jak średnio-tonowy, to możliwe że jakiś piasek/kamyczek się dostał

            pewnie masz ori głośniki? to się nie opłaca naprawiać, jeśli coś się zwaliło, ale gdybyś miał jakiś lepszy głośnik to na volumenie jest specu i naprawia dobrze i nie za drogo (ok. 40zł0 gdy trzeba rozebrać i rozkleić głosnik)

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez arci9
              Zamieszczone przez mizerd
              Głośnik do wymiany czy może coś trzeba wyczyścić????
              jak średnio-tonowy, to możliwe że jakiś piasek/kamyczek się dostał

              pewnie masz ori głośniki? to się nie opłaca naprawiać, jeśli coś się zwaliło, ale gdybyś miał jakiś lepszy głośnik to na volumenie jest specu i naprawia dobrze i nie za drogo (ok. 40zł0 gdy trzeba rozebrać i rozkleić głosnik)
              Mam ori. Nie opłaca mi się nic z nim robić i myślę o czymś trochę lepszym. arci wspominałeś o domowym sposobie poprawy jakości dźwięku ? Może masz jakiś niedrogą metodę. Nie chcę inwestować w to jakiś nie wiadomo jakich pieniędzy tak powiedzmy około 500zł ale coś bym zrobił jak już muszę wymienić głośniki.
              Perfect Service by DobryGrześWawa
              Octavia 1,9 BXE 105 KM
              Uniden PC68XL+SIRIO AS-100

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez mizerd
                Może masz jakiś niedrogą metodę. Nie chcę inwestować w to jakiś nie wiadomo jakich pieniędzy tak powiedzmy około 500zł ale coś bym zrobił jak już muszę wymienić głośniki.
                nic nowego nie wymyśle, nic co jest powtarzane na forum:
                1.wygłuszyć drzwi i dodać dystanse z mdfu
                2. zmienić głośniki na lepsze
                3.dodać wzmak
                4. można i zmienić radio

                możesz iść najprostszą drogą i wymienić głośniki, ale bez realizacji pkt. 1 sporych różnic nie usłyszysz, a może okazać się, że jest gorzej (bo będzie słychać nie porządne dźwięki)

                Ja bym wyciągnął głośnik i zobaczył co z nim, przecież nie musisz nawet zdejmować tapicerki tylko samą osłonę, a jak wyjmiesz głośnik to może od razu wytniesz gąbkę za nim i się okaże , ze głośnik odetchnie

                Komentarz


                • #9
                  no wyciągałem je i na oko nic się z nimi nie dzieje może wytnę gąbkę to pomoże.
                  Perfect Service by DobryGrześWawa
                  Octavia 1,9 BXE 105 KM
                  Uniden PC68XL+SIRIO AS-100

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X